ZEPHYR Xpert 29 - okrová L 2026
1,099.99 €
SKAUT 30 Xpert - matná tehlová L 2026
1,799.99 € Pôvodná cena bola: 1,799.99 €.1,699.99 €Aktuálna cena je: 1,699.99 €.
ZEPHYR Pro 29 – hliníková L 2026
1,299.99 €
SKLADOM
Popis
Trailový bicykel s pevným rámom, vďaka ktorému sa môžeš sústrediť na to hlavné – jazdu samotnú. Výbava je pripravená na tvrdé zaobchádzanie. Predná vidlica Marzocchi Bomber Z2 Air so zdvihom 140mm spoľahlivo odfiltruje všetky nástrahy trailu pred tebou. Overený a spoľahlivý pohon Shimano SLX + Deore, tuhé kolesá WTB ST Tough so širokými 30mm ráfikmi obuté do plášťov Maxxis Minion DHF 2,5 / Rekon 2.4 EXO TR a teleskopická sedlovka EXA Form. To je recept na nikdy nekončiacu zábavu.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | ZEPHYR PRO 29″ |
| Farba | hliníková |
| Typ rámu | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | Marzocchi BOMBER Z2 Air 29″ 140mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Prehadzovač | Shimano SLX RD-M6100 |
| Viackolečko | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Prevodník | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 170mm |
| Brzdy | Shimano BR-MT410 / SMRT54 M |
| Ráfiky | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29″, 32H |
| Plášte | Maxxis MINION DHF 29×2,50″ EXO, TR/REKON 29×2,40″ EXO, TR |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále | VP-532 |
| Reťaz | Shimano CN-M6100 |
| Predstavec | CTM 7729/40mm |
| Riadidlá | CTM N06, 760/1″ rise/35mm |
| Hlavové zloženie | NECO H383 |
| Sedlo | WTB Volt |
| Sedlovka | EXA Form KSP900 (S-100/M-125/L,XL-150mm) |
| Počet rýchlostí | 12 speed |
| EAN | 8585036081206 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “ZEPHYR Pro 29 – hliníková L 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 29 – betónová šedá L 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – matná čierna XL 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – hlbokomodrá perleť / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová XL 2026
SKLADOM
RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024
SKLADOM
Razzer Evo Elite Copper L
SKLADOM
REIN 1.0 27,5 – modrá 15″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.