ZEPHYR Pro 29 - hliníková L 2026
1,299.99 €
SKAUT 30 Xpert – matná tehlová L 2026
1,799.99 € Pôvodná cena bola: 1,799.99 €.1,699.99 €Aktuálna cena je: 1,699.99 €.
SKLADOM
Popis
Celoodpružený trailový bicykel, ktorý posunie tvoju jazdu na novú úroveň! 130mm zdvih zadnej stavby v réžii detailne nastaviteľného tlmiča Rock Shox Deluxe Select+ Linear XL Air, predná odpružená vidlica Rock Shox Recon Silver RL so zdvihom 140mm, overený štvorčapový systém pruženia a geometria vyladená v spolupráci s medzinárodne úspešným CTM Racing Team. To je mix, ktorý zabezpečí stabilitu vo vysokej rýchlosti ale zároveň obratnosť v technických pasážach. Tvoje ihrisko nemá hranice.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | SKAUT 30 Xpert |
| Farba | matná tehlová |
| Typ rámu | S3 FS frame, Alloy 6061, ICR, 12x148mm, UDH,4-Link, travel 130mm, S, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | Rock Shox RECON SILVER RL, SA, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Odpruženie | Rock Shox Deluxe Select+/210×55/Linear XL Air |
| Radenie | Sram SX Eagle |
| Prehadzovač | Sram SX Eagle |
| Viackolečko | Sram CSPG1210, 11-50 |
| Prevodník | SRAM FC X1 1000 Eagle, 32T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky | WTB STi30, TCS, 29″, 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29×2,4″ Comp |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále | VPE 527 |
| Reťaz | SRAM SX EAGLE |
| Predstavec | CTM 7195/40mm |
| Riadidlá | CTM N06, 760/1″ rise/35mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | EXA Form KSP900 (S-125/M-150/L,XL-175mm) |
| Počet rýchlostí | 12 speed |
| EAN | 8585036081350 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “SKAUT 30 Xpert – matná tehlová L 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 29 – matná čierna / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná tmavosivá / lesklá čierna S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná červená L 2026
SKLADOM
RAMBLER 3.0 – matná tmavozelená / strieborná L 2025
SKLADOM
RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová L 2026
1,099.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.