RAMBLER 3.0 - matná tmavozelená / strieborná L 2025
769.99 € Pôvodná cena bola: 769.99 €.649.99 €Aktuálna cena je: 649.99 €.
ZEPHYR Comp - lesklá tmavosivá / matná čierna L 2025
799.99 € Pôvodná cena bola: 799.99 €.699.99 €Aktuálna cena je: 699.99 €.
RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025
1,199.99 € Pôvodná cena bola: 1,199.99 €.999.99 €Aktuálna cena je: 999.99 €.
SKLADOM
Popis
Nový RASCAL je dokonalý bicykel ak si rozhodnutý odštartovať svoje prvé XC preteky alebo maratón. Dostane ťa aj ako skvelý spoločník na každodenné jazdenie po okruhoch v tvojej blízkosti. Ľahký hliníkový rám, súčasná progresívna geometria, vnútorné vedenie káblov a príprava na teleskopickú sedlovku z neho robia nekompromisný nástroj.. Rýchle a tuhé 29“ palcové kolesá, ktoré majú lepšiu trakciu, zotrvačnosť a najmä plynulejší prejazd terénom sú už samozrejmosťou. RASCAL 2.0 ťa dostane aj nadupanou výbavou a to vidlicou RockShox Recon Silver a 12-rýchlostnú sadu Shimano Deore.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RASCAL 2.0 |
| Farba | matná antracitová / strieborná |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL, triple butted |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | Rock Shox RECON SILVER, RL, SA, 100mm boost™ 15x110axle |
| Radenie | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Prehadzovač | Shimano Deore RD-M6100 |
| Viackolečko | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Prevodník | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 175mm |
| Brzdy | Shimano BR-MT410 / SMRT54 S/M |
| Ráfiky | WTB STi25, TCS, 29″, 32H |
| Plášte | Maxxis REKON 29×2,40, EXO, TR/REKON RACE 29×2,35, EXO, TR |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále | VPE 461 |
| Reťaz | Shimano CN-M6100 |
| Predstavec | CTM 7195/70mm |
| Riadidlá | CTM N18, 760/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-62, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 12 speed |
| EAN | 8585036047363 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 29 – matná tmavosivá / lesklá čierna L 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná červená S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
RAMBLER 3.0 – matná sivomodrá / lesklá čierna L 2025
SKLADOM
RAMBLER 3.0 – matná tmavozelená / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 3.0 29 – petrolejová L 2026
SKLADOM
Razzer Evo Elite Copper L
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.