REIN 1.0 27,5 - modrá 15" 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
REIN 1.0 27,5 - šedá 15" 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
REIN 1.0 29 – šedá 20″ 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
SKLADOM
Popis
Dostupný univerzálny horský bicykel s ľahkým hliníkovým rámom, ktorý spĺňa všetky súčasné štandardy ale vyniká cenou, ktorú sme stlačili na minimum. REIN 1.0 je určený na jazdu jednoduchým terénom, alebo víkendovú cykloturistiku. Komponentová výbava je zvolená s ohľadom na stopercentný výkon a dlhotrvajúcu životnosť.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | REIN 1.0 29″ |
| Farba | šedá |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | XL (20″) |
| Rozmer kolies | XL (20″) |
| Vidlica | CTM XCF 100mm travel, 29″ |
| Radenie | Shimano SLM315/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Prešmykač | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Prevodník | Shimano FC-TY301 42-34-24t |
| Brzdy | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfiky | CTM 622X21, 32H, black |
| Plášte | 29×2,2″ |
| Náboje | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z7 |
| Predstavec | CTM Alloy 80mm 31,8 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 700mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM CLOUD NEW |
| Sedlovka | CTM alu Ø31.6 x 350mm |
| Počet rýchlostí | 21speed |
| EAN | 8585036092394 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “REIN 1.0 29 – šedá 20″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 29 – betónová šedá L 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – matná čierna XL 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – hlbokomodrá perleť / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024
SKLADOM
ZEPHYR Pro 29 – hliníková L 2026
1,299.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.