REIN 1.0 27,5 - šedá 15" 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
REIN 2.0 29 - matná antracitová 20" 2026
599.99 € Pôvodná cena bola: 599.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
REIN 2.0 27,5 – matná antracitová 15″ 2026
599.99 € Pôvodná cena bola: 599.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
SKLADOM
Popis
Dostupný univerzálny horský bicykel s ľahkým hliníkovým rámom, ktorý spĺňa všetky súčasné štandardy ale vyniká cenou, ktorú sme stlačili na minimum. REIN 2.0 je určený na jazdu jednoduchým terénom, alebo víkendovú cykloturistiku. Komponentová výbava je zvolená s ohľadom na stopercentný výkon a dlhotrvajúcu životnosť.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | REIN 2.0 27,5″ |
| Farba | matná antracitová |
| Typ rámu | ALU 6061, S |
| Veľkosť rámu | S (15″) |
| Rozmer kolies | S (15″) |
| Vidlica | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 27,5″ |
| Radenie | Shimano SLM2010/9 speed |
| Prehadzovač | Shimano RD-M2000 |
| Prešmykač | Shimano FD-M2020 |
| Viackolečko | Shimano CS-HG200 9 speed 11-34T |
| Prevodník | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Brzdy | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfiky | CTM 584X21, 32H, black |
| Plášte | 27,5×2,2″ |
| Náboje | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC X9 |
| Predstavec | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 680mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM CLOUD NEW |
| Sedlovka | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí | 18speed |
| EAN | 8585036092400 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “REIN 2.0 27,5 – matná antracitová 15″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 2.0 27,5 – matná červená S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová XL 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná červená M 2026
SKLADOM
RAMBLER 4.0 – matná antracitová / zlatosivá L 2025
SKLADOM
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
ZEPHYR Comp – lesklá tmavosivá / matná čierna L 2025
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová L 2026
1,099.99 €
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová M 2026
1,099.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.