WIRE GX Pro – petrolejová L (18,5) 2026
2,999.99 € Pôvodná cena bola: 2,999.99 €.2,799.99 €Aktuálna cena je: 2,799.99 €.
SKLADOM
Univerzálny horský elektrobicykel s pevným hliníkovým rámom a extra výkonným japonským motorom Panasonic GXM100 s maximálnym krútiacim momentom až 100Nm a hmotnosťou iba 2,8kg. Vďaka športovej geometrii budete objavovať nové miesta s istotou a potešením z jazdy. Systém Panasonic v sebe spája výkon, nízku hmotnosť a elegantný dizajn. Extra dlhý dojazd je možný vďaka intergrovanej batérii LG a kapacitou až 800Wh. Technológiami nabitý systém Panasonic umožňuje vďaka aplikácii ovládanie priamo z pripojeného smartfónu. Predinštalované aplikácie ako Komoot alebo Strava uľahčia prehľadné informácie na displeji počas jazdy.
| Typ | B |
|---|---|
| Model | WIRE GX PRO |
| Farba | petrolejová |
| Typ rámu | ALU 6061, Dynamic Ride Geometry, Full Integrated Battery, ICR, boost 148mm, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L (18,5″) |
| Rozmer kolies | L (18,5″) |
| Vidlica | Rock Shox RECON SILVER RL, SA, 120mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U8000GS |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Prevodník | FSA, 38T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT420 / SMRT54M |
| Ráfiky | WTB ST Tough 30mm TCS, 29″ 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29×2,4″ Comp |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále | VPE 527 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 50/35 mm |
| Riadidlá | CTM N06, 760/1″ rise/35mm |
| Hlavové zloženie | FSA No.80/62 |
| Sedlo | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka | EXA Form KSP900 (M-125mm/L,XL-150mm) |
| Počet rýchlostí | 11 speed |
| EAN | 8585036085792 |
| Rok výroby | 2026 |
Súvisiace produkty
CIVITA 26 šedá 2025
SKLADOM
METRIC GX 2.0 – matná hnedožltá 17 (440) 2026
SKLADOM
PULZE GX – matná sivá / limetková XL (20) 2025
SKLADOM
PULZE GX E-Allroad – červená M (17″) 2026
SKLADOM
RUBY GX 29 – matná ružová M (16) 2026
SKLADOM
RUBY GX 29 – matná svetlotyrkysová perleť / sivá M (16) 2025
SKLADOM
RUBY GX PRO 29 – staroružová perleť M (16) 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.