WIRE GX xpert - matná kovová čierna / lesklá čierna XL (20) 2025
2,799.99 € Pôvodná cena bola: 2,799.99 €.2,599.99 €Aktuálna cena je: 2,599.99 €.
PULZE GX - matná hlbokomodrá perleť L (18,5) 2025
2,199.99 € Pôvodná cena bola: 2,199.99 €.1,799.99 €Aktuálna cena je: 1,799.99 €.
PULZE GX – matná sivá / limetková XL (20) 2025
2,199.99 € Pôvodná cena bola: 2,199.99 €.1,799.99 €Aktuálna cena je: 1,799.99 €.
SKLADOM
Popis
Dostane ťa ešte ďalej. Horský elektrobicykel Pulze ti ponúka ešte väčšiu všestrannosť a je úplne jedno, či sa vyberieš na hrebeňovku, alebo len tak popri jazere. S kvalitným japonským motorom Panasonic, s krútiacim momentom 75Nm a silnou integrovanou batériou s kapacitou až 720Wh môžeš meniť smer jazdy ako sa ti zachce. Vyladená geometria a precízne vybrané komponenty ti dodajú ešte viac sebavedomia a o to lepší pocit z každého výjazdu.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | PULZE GX |
| Farba | matná sivá / limetková |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | XL (20″) |
| Rozmer kolies | XL (20″) |
| Vidlica | Suntour XCM32 LO,DS 29″, 120mm |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Prevodník | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 29″ 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29×2,4″ Comp |
| Náboje | Novatec D041DSE/D142TSE,32H ,CL |
| Pedále | VPE-537 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 720/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H153 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036048742 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “PULZE GX – matná sivá / limetková XL (20) 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
FRODE čierna/biela v.L
SKLADOM
PULZE GX – matná hlbokomodrá perleť L (18,5) 2025
SKLADOM
PULZE GX Xpert – šalviová L (18,5) 2025
SKLADOM
RUBY GX 29″ E-Allroad – matná čierna M (16″) 2026
SKLADOM
RUBY GX PRO 29 – matná zlatosivá / šedá L (18) 2025
SKLADOM
RUBY GX PRO 29 – staroružová perleť L (18) 2025 TESTBIKE
VYPREDANÉ
WIRE GX Pro – petrolejová L (18,5) 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.