SKAUT 30 Xpert - matná tehlová L 2026
1,799.99 € Pôvodná cena bola: 1,799.99 €.1,699.99 €Aktuálna cena je: 1,699.99 €.
METRIC GX 2.0 - matná čierna 17 (440) 2026
2,299.99 €
METRIC GX 2.0 – matná hnedožltá 17 (440) 2026
2,299.99 €
SKLADOM
Popis
Mestský elektrobicykel s 27,5” palcovým kolesami a komfortným nízkym nástupom určený pre širokú škálu použitia. Od manévrovania úzkymi mestskými uličkami až po mestské cyklochodníky. Extrémne výkonný a spoľahlivý japonský motor Panasonic GX Ultimate s maximálnym krútiacim momentom až 95Nm a vysokokapacitná integrovaná batéria LG (kapacita 720Wh) predurčuje METRIC GX 2.0 na dlhotrvajúcu výdrž bez kompromisov. Všestranné použitie zabezpečia integrované blatníky, osvetlenie, zadný nosič, stojan, odpružená sedlovka a výškovo nastaviteľný predstavec. Nápaditý dizajn zabezpečuje vnútorná integrácia kabeláže a moderné farebné kombinácie.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | METRIC GX 2.0 |
| Farba | matná hnedožltá |
| Typ rámu | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L |
| Veľkosť rámu | 17″ (440) |
| Rozmer kolies | 17″ (440) |
| Vidlica | SF22-NVX30 LO DS 27.5″ 80mm |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Prevodník | Lasco, 42T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky | CTM GA58, 584×24, 32H |
| Plášte | WTB INTERSECTOR Comp / reflective / 27.5×2.4 |
| Náboje | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| Pedále | VP 821 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM shorty 40mm ICR 31,8 |
| Riadidlá | CTM rise bar, 660/31,8 mm |
| Hlavové zloženie | FSA HS-HL |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | CTM SPS, 300-350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036084283 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “METRIC GX 2.0 – matná hnedožltá 17 (440) 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
CIVITA 26 šedá 2025
SKLADOM
FRODE čierna/biela v.L
SKLADOM
METRIC GX 2.0 – matná chameleon zelená 19 (480) 2026
2,299.99 €
SKLADOM
METRIC GX 2.0 – matná čierna 17 (440) 2026
2,299.99 €
SKLADOM
ROXXY GX PRO – matná čierna / staroružová perleť M (16) 2025
2,399.99 €
SKLADOM
WIRE GX xpert – matná kovová čierna / lesklá čierna XL (20) 2025
SKLADOM
WIRE GX Xpert – matná šedá L (18,5) 2026
SKLADOM
WIRE GX Xpert – zelená XL (20) 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.