RAMBLER 3.0 – matná tmavozelená / strieborná L 2025
769.99 € Pôvodná cena bola: 769.99 €.649.99 €Aktuálna cena je: 649.99 €.
SKLADOM
Nový Rambler 3.0 si ťa ihneď získa skvelým dizajnom v kombinácií s kvalitnou výbavou. Je ideálny na zdolávanie ľahhkého horského terénu, objavovanie nových miest a odreagovanie sa od rušného mestského života. Rýchle a tuhé 29 palcové kolesá, ktoré majú lepšiu trakciu, zotrvačnosť a najmä plynulejší prejazd terénom sú už samozrejmosťou. Spoľahlivé komponenty, účinné hydraulické brzdy Shimano MT200 a 10-rýchlostná sada Shimano CUES, ťa dostanú za nejeden horizont. So zdolávaním akýchkoľvek prekážok si hravo poradia kvalitné plášte WTB Ranger o šírke 2,25“ a v teréne sa tak isto môžeš spoľahnúť na kvalitnú vzduchovú vidlicu Suntour XCM 32. Tak nasadni a vydaj sa naproti novým príbehom!
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RAMBLER 3.0 |
| Farba | matná tmavozelená / strieborná |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | Suntour XCM 32 RL, DS, 100mm, TPR |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U6000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Prevodník | Shimano CUES FC-U4000-1, 32T/175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | WTB Ranger 29×2,25″ Comp |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále | SP 610 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá | CTM N04, 720/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 10 speed |
| EAN | 8585036047158 |
| Rok výroby | 2025 |
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 27,5 – matná čierna S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná tmavosivá / lesklá čierna S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – hlbokomodrá perleť / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová XL 2026
SKLADOM
RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025
SKLADOM
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
ZEPHYR Comp – lesklá tmavosivá / matná čierna L 2025
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová M 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.