RUBY GX 29″ E-Allroad – matná ružová M (16″) 2026
2,199.99 € Pôvodná cena bola: 2,199.99 €.2,099.99 €Aktuálna cena je: 2,099.99 €.
SKLADOM
Výkonný dámsky horský elektrobicykel s pevným rámom, vďaka ktorému bude každý výjazd nezabudnuteľným dobrodružstvom. Hliníkový rám s komfortným nízkym nastupovaním a integráciou kabeláže sme osadili extrémne výkonným motorom Panasonic GX Power Plus (75Nm), ktorý je spárovaný s batériou LG. Tá ponúka obrovskú kapacitu až 720Wh, čo zabezpečuje dlhý dojazd. Na prehľadnom farebnom LCD displeji sa nachádzajú všetky potrebné informácie o jazde. Predinštalované aplikácie ako Komoot alebo Strava uľahčujú orientáciu a ponúkajú prehľadné informácie o aktuálnej trase. Kombinácia spoľahlivých komponentov ako vzduchová vidlica Suntour XCM32 alebo overeného pohonu Shimano CUES zabezpečia dlhodobú prevádzku bez nutnosti častého servisovania. Model RUBY GX ALLROAD je vybavený blatníkmi, stojanom i svetlami.
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RUBY GX 29″ E-Allroad |
| Farba | matná ružová |
| Typ rámu | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L |
| Veľkosť rámu | M (16″) |
| Rozmer kolies | M (16″) |
| Vidlica | Suntour XCM32 LO,DS 29″, 120mm |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9sp. 11-46 |
| Prevodník | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 29″ 32H |
| Plášte | WTB Ranger 29x 2.25″ Comp |
| Náboje | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| Pedále | VPE-537 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7146/60mm |
| Riadidlá | CTM N04, 700/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | FSA No.80/62 |
| Sedlo | CTM Cloud WMN |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 300-350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036089745 |
| Rok výroby | 2026 |
Súvisiace produkty
METRIC GX 2.0 – čierna / sivohnedá perleť 17 (440) 2025
SKLADOM
METRIC GX 2.0 – matná chameleon zelená 19 (480) 2026
SKLADOM
METRIC GX 2.0 – matná čierna 17 (440) 2026
SKLADOM
METRIC GX 2.0 – matná hnedožltá 17 (440) 2026
SKLADOM
PULZE GX – matná hlbokomodrá perleť L (18,5) 2025
SKLADOM
PULZE GX – matná sivá / limetková XL (20) 2025
SKLADOM
SENZE GX Man – matná hlbokomodrá / sivohnedá L (19) 2025
SKLADOM
WIRE GX – modrá XL (20) 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.