RUBY GX 29" E-Allroad - matná ružová M (16") 2026
2,199.99 € Pôvodná cena bola: 2,199.99 €.2,099.99 €Aktuálna cena je: 2,099.99 €.
MAXIMA 1.0 trek - matná svetloružová 16" 2026
559.99 € Pôvodná cena bola: 559.99 €.459.99 €Aktuálna cena je: 459.99 €.
MAXIMA 1.0 trek – matná šedá 18″ 2026
559.99 € Pôvodná cena bola: 559.99 €.459.99 €Aktuálna cena je: 459.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | MAXIMA 1.0 trek |
| Farba | matná šedá |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L |
| Veľkosť rámu | L (18″) |
| Rozmer kolies | L (18″) |
| Vidlica | CTM NXC 60mm travel, 700C |
| Radenie | Shimano SLM315/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Prešmykač | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Prevodník | Shimano FC-TY301, 48-38-28T |
| Brzdy | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfiky | CTM 622X21, 32H, black |
| Plášte | 28×1,75″ |
| Náboje | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z7 |
| Predstavec | CTM Alloy adj. 90mm 25.4 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 680mm 40mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | CTM alu Ø31.6 x 350mm |
| Počet rýchlostí | 21speed |
| EAN | 8585036094657 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “MAXIMA 1.0 trek – matná šedá 18″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
CHARISMA 1.0 29″ – biela perleť / fialová perleť M (16″) 2024
SKLADOM
CHARISMA 2.0 29 – matná čierna M 2026
SKLADOM
CHARISMA 3.0 – matná svetlozelená / pistáciová M 2025
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
MAXIMA 3.0 – matná čierna / lesklá staroružová L (18) 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – matná čierna 18″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 27,5 – matná svetloružová 14″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.