SUZZY 2.0 29 - matná svetloružová 16" 2026
599.99 € Pôvodná cena bola: 599.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
OLIVIA 2.0 - šalviová 17 (430) 2026
299.99 €
OLIVIA 1.0 – bordová perleť 17 (430) 2026
269.99 €
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | OLIVIA 1.0 |
| Farba | bordová perleť |
| Typ rámu | Hi Ten, 17 “ (430mm) |
| Veľkosť rámu | 17″ (430) |
| Rozmer kolies | 17″ (430) |
| Vidlica | Hi Ten unicrown, 26″ |
| Prevodník | Prowheel, 38T/170 mm |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Ráfiky | CTM 559X20, 36H, silver |
| Plášte | 26×1,5″ |
| Náboje | Matrix / Velosteel coaster 36H |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z410 |
| Predstavec | CTM alloy/steel 40mm 25,4mm |
| Riadidlá | CTM steel 700mm 100mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:25.4/34/30mm |
| Sedlo | CTM lady comfort |
| Sedlovka | Ø28.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí | 1speed |
| EAN | 8585036095128 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “OLIVIA 1.0 – bordová perleť 17 (430) 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
CHARISMA 4.0 27,5 – oceánovomodrá perleť M (16″) 2023
SKLADOM
JENNY – tmavoružová perleť / biela 8 2025
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
OLIVIA 1.0 – sivomodrá / sivá 17 (430) 2025
SKLADOM
OLIVIA 3.0 – matná tmavosivá / zlatá 17 (430) 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
STREEM – hlbokomodrá perleť L (19″)
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.