Razzer Evo Elite Copper L
1,549.99 € Pôvodná cena bola: 1,549.99 €.999.99 €Aktuálna cena je: 999.99 €.
CHARISMA 4.0 27,5 - oceánovomodrá perleť M (16") 2023
649.99 € Pôvodná cena bola: 649.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
CHARISMA 1.0 29 – biela perleť / mint M (16″) 2023
419.99 € Pôvodná cena bola: 419.99 €.299.00 €Aktuálna cena je: 299.00 €.
SKLADOM
Popis
Dámsky horský bicykel, ktorý už na prvý pohľad zaujme krásnym moderným dizajnom a bohatou výbavou. Rám má geometriu prispôsobenú pre ženy, takže pohodlne zvládneš aj dlhé trasy. Dostupné sú dve verzie – s 27,5“ palcovými kolesami, prípadne s väčšími, 29“ palcovými. Ľahký hliníkový rám a kvalitné komponenty prinášajú ten pravý cyklistický zážitok. Komponenty sú zvolené tak, aby sa dosiahla nízka hmotnosť bicykla, vďaka ktorej sa s bicyklom ľahko manévruje. Máš v pláne…, alebo radšej ani neplánuj a vydaj sa objavovať neobjavené. CHARISMA ti bude kryť chrbát.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 14.2 kg |
|---|---|
| Typ | B |
| Model | CHARISMA 1.0 29″ |
| Farba | biela perleť / mint |
| Typ rámu | ALU 6061, S (15″), M (17″), L (19″) |
| Veľkosť rámu | M (16″) |
| Rozmer kolies | M (16″) |
| Vidlica | Suntour XCE28, 80mm, 29″ |
| Radenie | Shimano STEF5002/7 sp. |
| Prehadzovač | Shimano RD-TX800 |
| Prešmykač | Shimano FD-TY500 |
| Viackolečko | Shimano MFTZ 500/7,14-28 |
| Prevodník | Shimano FC-TY301, 42-34-24T, 170mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | CTM ZX-lite, 622×19 BA, GBS, 32H |
| Plášte | Freedom Transition 29×2,25″ |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Oska | NECO 122,5mm |
| Pedále | SP 510 |
| Reťaz | KMC Z50/114L |
| Predstavec | Zoom C-41 60/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco semi-integrated |
| Sedlo | CTM Elite |
| Sedlovka | Zoom C208, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 21 speed |
| EAN | 8585036009781 |
| Rok výroby | 2023 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “CHARISMA 1.0 29 – biela perleť / mint M (16″) 2023” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BORA 2.0 – matná červená perleť / hologram L (18″) 2024
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29″ – biela perleť / fialová perleť M (16″) 2024
SKLADOM
CHARISMA 2.0 29 – matná svetloružová M 2026
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – matná čierna 16″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 27,5 – matná svetloružová 14″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 18″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.