MAXIMA 1.0 - oceľová / svetlá fialová L (18") 2024
449.99 € Pôvodná cena bola: 449.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
STREEM - hlbokomodrá perleť L (19")
359.99 € Pôvodná cena bola: 359.99 €.249.99 €Aktuálna cena je: 249.99 €.
BORA 2.0 – matná červená perleť / hologram L (18″) 2024
639.99 € Pôvodná cena bola: 639.99 €.549.99 €Aktuálna cena je: 549.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | BORA 2.0 |
| Farba | matná červená perleť / hologram |
| Typ rámu | ALU 6061, M (16″), L (18″) |
| Veľkosť rámu | L (18″) |
| Rozmer kolies | L (18″) |
| Vidlica | Suntour NEX, HLO DS 700C |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U3020 |
| Prešmykač | Shimano CUES FD-U4010-L |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-36 |
| Prevodník | Shimano CUES FC U4010-2, 46-30T, 175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | 28×1,75 reflex stripe |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Oska | NECO 122,5mm |
| Pedále | SP 510 |
| Reťaz | Shimano CN-LG500 |
| Predstavec | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Riadidlá | CTM rise bar, 640/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco H 156 |
| Sedlo | CTM Elite |
| Sedlovka | CTM SP 602, 350×31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 18 speed |
| EAN | 8585036023398 |
| Rok výroby | 2024 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “BORA 2.0 – matná červená perleť / hologram L (18″) 2024” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
CHARISMA 1.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
CHARISMA 2.0 29 – matná tmavosivá / lesklá bordová M 2025
SKLADOM
CHARISMA 4.0 27,5 – oceánovomodrá perleť M (16″) 2023
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – matná čierna 18″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 27,5 – matná šedá 14″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 16″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 18″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.