BORA 2.0 - matná červená perleť / hologram L (18") 2024
639.99 € Pôvodná cena bola: 639.99 €.549.99 €Aktuálna cena je: 549.99 €.
PearControl MSO pre PANASONIC
220.00 €
STREEM – hlbokomodrá perleť L (19″)
359.99 € Pôvodná cena bola: 359.99 €.249.99 €Aktuálna cena je: 249.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | STREEM |
| Farba | hlbokomodrá perleť |
| Typ rámu | Hi Ten, M (17″), L (19″), XL (21″) |
| Veľkosť rámu | L (19″) |
| Rozmer kolies | L (19″) |
| Vidlica | Suntour M3010, 700C |
| Radenie | Shimano STEF5002/7 sp. |
| Prehadzovač | Shimano RD-TY500 |
| Prešmykač | Shimano FD-TY510 |
| Viackolečko | Shimano MFTZ 500/7,14-28 |
| Prevodník | Shimano FC-TY301, 48-38-28T, 175mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | CTM ZX-lite, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | 700x38C |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Oska | NECO 122,5mm |
| Pedále | SP 877 |
| Reťaz | KMC Z50 |
| Predstavec | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8″ |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | Zoom SP-200, 300/28,6 mm |
| Počet rýchlostí | 21 speed |
| EAN | 8585036023411 |
| Rok výroby | 2024 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “STREEM – hlbokomodrá perleť L (19″)” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
MONY – matná tyrkysová perleť / biela 13 2025
SKLADOM
MONY – tmavobordová perleť / biela 13 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná modrá perleť / zelená 11 2025
SKLADOM
STARK 1.0 – matná hnedosivá / čierna L (19) 2025
SKLADOM
STARK 2.0 – tmavá sivá / čierna L (19) 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.