BILLY - strieborná / neónovočervená 6,5 2025
189.99 € Pôvodná cena bola: 189.99 €.179.99 €Aktuálna cena je: 179.99 €.
SCOOBY 2.0 - aquamarínová modrá / čierna 11 2025
289.99 € Pôvodná cena bola: 289.99 €.249.99 €Aktuálna cena je: 249.99 €.
JENNY – tmavoružová perleť / biela 8 2025
209.99 € Pôvodná cena bola: 209.99 €.179.99 €Aktuálna cena je: 179.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | JENNY |
| Farba | tmavoružová perleť / biela |
| Typ rámu | JENNY, Hi-Ten, 8″ |
| Veľkosť rámu | 8″ |
| Rozmer kolies | 8″ |
| Vidlica | Hi Ten-unicrown 16″ |
| Viackolečko | Torpedo Velosteel 18T |
| Prevodník | Wheel Top 30T/102 mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | RMX 20, 305X20, 20H, black |
| Plášte | 16×1,75″ |
| Náboje | Matrix alloy 20H silver/Velosteel Torpedo |
| Pedále | TU 802A |
| Reťaz | KMC 410 |
| Predstavec | Steel 55/22,2 mm |
| Riadidlá | Steel 520mm |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1″ |
| Sedlo | CTM baby |
| Sedlovka | Steel 200/25,4 mm |
| Počet rýchlostí | 1 speed |
| EAN | 8585036046076 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “JENNY – tmavoružová perleť / biela 8 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
JERRY 1.0 – modrá perleť / čierna 11 2025
SKLADOM
KID 16 ružová
SKLADOM
MAGGIE – matná staroružová perleť / sivá 11 2025
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
ROCKY race – matná antracitová / zlatosivá 14 2025
SKLADOM
SLY 16 – žltá 8,5″ 2026
339.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.