CHARISMA 2.0 29 – matná čierna M 2026
679.99 € Pôvodná cena bola: 679.99 €.649.99 €Aktuálna cena je: 649.99 €.
SKLADOM
CHARISMA 2.0 nie je len dámsky horský bicykel, je to pozvánka vyraziť von, nechať asfalt za chrbtom a objavovať nové traily s úsmevom na tvári. Na prvý pohľad zaujme moderným dizajnom, ktorý je sebavedomý, no stále elegantný. Znížená horná rámová trubka robí nastupovanie prirodzene jednoduchým a zároveň dodáva rámu ľahkosť. No skutočný charakter Charismy sa ukáže až v pohybe. Komfortná geometria a premyslená ergonómia ťa podržia aj počas dlhších výjazdov, keď chceš jazdiť viac a myslieť menej. Charisma 2.0 je bicykel, ktorý vie byť športový, keď chceš zabrať, a pohodlný, keď si chceš jazdu vychutnať. Funkčný do detailu, krásny na pohľad – jednoducho kombinácia, ktorá z každej jazdy spraví zážitok.
| Typ | B |
|---|---|
| Model | CHARISMA 2.0 29″ |
| Farba | Čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, S, M, L |
| Veľkosť rámu | M |
| Rozmer kolies | M |
| Vidlica | Suntour XCM32, LO DS 100mm, 29″ |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CS-LG300/9, 11-46 |
| Prevodník | Shimano FC-UT400, 32T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Plášte | 29×2,20″ PHANTOM |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále | FP-873ZU |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7146/60mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud WMN |
| Sedlovka | CTM LCSP-3, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036079289 |
| Rok výroby | 2026 |
Súvisiace produkty
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
CHARISMA 3.0 – matná svetlozelená / pistáciová M 2025
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
MAXIMA 1.0 trek – matná svetloružová 16″ 2026
SKLADOM
MAXIMA 3.0 – matná čierna / lesklá staroružová L (18) 2025
SKLADOM
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – matná čierna 16″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná svetloružová 16″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.