SUZZY 1.0 29 - matná čierna 16" 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
SUZZY 2.0 29 - matná šedá 16" 2026
599.99 € Pôvodná cena bola: 599.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
SUZZY 1.0 29 – matná čierna 18″ 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
SKLADOM
Popis
Univerzálny dámsky horský bicykel so zníženou hornou rámovou trubkou, ktorá robí nastupovanie prirodzene jednoduchým. Ľahký hliníkový rám ušetrí energiu pri dlhších výjazdoch. Aktívne strávený čas na cyklotrasách alebo každodenné presuny po rôznych povrchoch nikdy neboli väčšou zábavou.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | SUZZY 1.0 29″ |
| Farba | matná čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L |
| Veľkosť rámu | L (18″) |
| Rozmer kolies | L (18″) |
| Vidlica | Suspension 100mm travel, 29″ |
| Radenie | Shimano SLM315/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Prešmykač | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Prevodník | Shimano FC-TY301 42-34-24t |
| Brzdy | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfiky | CTM 622X21, 32H, black |
| Plášte | 29×2,2″ |
| Náboje | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z7 |
| Predstavec | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 700mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM WMN CLOUD |
| Sedlovka | CTM alu Ø31.6 x 350mm |
| Počet rýchlostí | 21speed |
| EAN | 8585036093254 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “SUZZY 1.0 29 – matná čierna 18″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BORA 2.0 – matná červená perleť / hologram L (18″) 2024
SKLADOM
CHARISMA 2.0 29 – matná svetloružová M 2026
SKLADOM
CHARISMA 2.0 29 – matná tmavosivá / lesklá bordová M 2025
SKLADOM
CHARISMA 3.0 – matná svetlozelená / pistáciová M 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SUZZY 1.0 27,5 – matná čierna 14″ 2026
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – ružová 16″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 18″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.