Späť na produkty
STARK 1.0 - matná hnedosivá / čierna L (19) 2025
639.99 € Pôvodná cena bola: 639.99 €.559.99 €Aktuálna cena je: 559.99 €.
MAXIMA 3.0 – matná čierna / lesklá staroružová L (18) 2025
529.99 € Pôvodná cena bola: 529.99 €.459.99 €Aktuálna cena je: 459.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | MAXIMA 3.0 |
| Farba | matná čierna / lesklá staroružová |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L |
| Veľkosť rámu | L (18″) |
| Rozmer kolies | L (18″) |
| Vidlica | Suntour XCE28 DS 29″ |
| Radenie | Shimano Altus SL-M315/8sp. |
| Prehadzovač | Shimano RD-TX800 |
| Prešmykač | Shimano FD-TY601 |
| Viackolečko | Shimano HG200/8, 12-32 |
| Prevodník | Shimano FC-TY301, 48-38-28T, 175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | 28×1,75 reflex stripe |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále | SP 877 |
| Reťaz | KMC Z7 |
| Predstavec | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco semi-integrated |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | Zoom C208, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 24 speed |
| EAN | 8585036048155 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “MAXIMA 3.0 – matná čierna / lesklá staroružová L (18) 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
CHARISMA 1.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
SUZZY 1.0 27,5 – matná čierna 14″ 2026
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – matná čierna 16″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 27,5 – matná šedá 14″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 16″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 18″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.