TERRANO 26 - šedá 14" 2026
399.99 € Pôvodná cena bola: 399.99 €.339.99 €Aktuálna cena je: 339.99 €.
REIN 1.0 29 - šedá 20" 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
REIN 1.0 27,5 – modrá 15″ 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
SKLADOM
Popis
Dostupný univerzálny horský bicykel s ľahkým hliníkovým rámom, ktorý spĺňa všetky súčasné štandardy ale vyniká cenou, ktorú sme stlačili na minimum. REIN 1.0 je určený na jazdu jednoduchým terénom, alebo víkendovú cykloturistiku. Komponentová výbava je zvolená s ohľadom na stopercentný výkon a dlhotrvajúcu životnosť.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | REIN 1.0 27,5″ |
| Farba | modrá |
| Typ rámu | ALU 6061, S |
| Veľkosť rámu | S (15″) |
| Rozmer kolies | S (15″) |
| Vidlica | CTM XCF 100mm travel, 27.5″ |
| Radenie | Shimano SLM315/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Prešmykač | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Prevodník | Shimano FC-TY301 42-34-24t |
| Brzdy | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfiky | CTM 584X21, 32H, black |
| Plášte | 27,5×2,2″ |
| Náboje | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z7 |
| Predstavec | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 680mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM CLOUD NEW |
| Sedlovka | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí | 21speed |
| EAN | 8585036092226 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “REIN 1.0 27,5 – modrá 15″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 27,5 – betónová šedá S 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – betónová šedá L 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – matná čierna XL 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná tmavosivá / lesklá čierna S 2025
SKLADOM
RAMBLER 3.0 – matná tmavozelená / strieborná L 2025
SKLADOM
Razzer Evo Elite Copper L
SKLADOM
ZEPHYR Comp 29 – matná zemitá zelená M 2026
799.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.