Razzer Evo Elite Copper L
1,549.99 € Pôvodná cena bola: 1,549.99 €.999.99 €Aktuálna cena je: 999.99 €.
SKLADOM
Razzer Evo Elite je ideálnym zástupcom radu hliníkových bicyklov Pells XC. Tento model je vybavený vidlicou Rock Shox Judy Silver 100 mm, pohonom Shimano XT 1×12 s kazetou Deore 10-51, výkonnými brzdami Shimano BR-MT401 a plášťami Continental Race King Shieldwall.Vďaka použitiu iného materiálu môžu byť rámy Razzer Evo ľahšie pri zachovaní rovnakej tuhosti ako pri rade Razzer. K celkovej tuhosti a skvelým jazdným vlastnostiam prispieva aj použitie pevných osí a kužeľovej hlavovej trubky.Úplne nová geometria kombinuje predĺžený horný rámový trojuholník a skrátenú sedlovú trubku. Sedadlo je tak umiestnené viac medzi kolesami a zabezpečuje ideálne rozloženie hmotnosti. Vďaka tomu je nový Razzer Evo ideálny na XC traily aj ľahšie singletracky.Silnejšia zadná stavba poskytuje dostatok priestoru na osadenie širších kolies. Či už sa chystáte na technické stúpanie plné koreňov a kameňov, alebo na hravý flow trail v bike parku, Razzer Evo je pripravený.
| Rok výroby | 2022 |
|---|---|
| Farba | oranžová |
| Rozmer kolies | 29″ |
| Rám | Razzer 6061 P6 Ultralite Al |
| Vidlica | Rock Shox Judy Silver 100 mm Remote |
| Radenie | Shimano Deore SL-M6100/12sp. |
| Prehadzovač | Shimano XT RD-M8100 |
| Počet rýchlostí | 12 speed |
| Reťaz | Shimano CN-M6100 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100 12s 10-51t |
| Brzdy | Shimano BR-MT401 |
| Prevodník | Prowheel alloy 34t |
| Náboje | Shimano MT400 / MT410 / 32H |
| Ráfiky | Mach Cross R23 29 |
| Plášte | Continental 55-622 Race King ShieldWall |
| Sedlovka | Pells Alloy 31,6 |
| Sedlo | Selle Italia Model X |
| Predstavec | Pells Alloy 60 mm |
| Riadidlá | Pells Alloy 740 mm |
| Hmotnosť | 12,9 kg |
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 27,5 – matná čierna S 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – matná čierna / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová XL 2026
SKLADOM
RAMBLER 3.0 29 – petrolejová L 2026
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová L 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.