ZEPHYR Comp 29 – matná zemitá zelená M 2026
799.99 €
SKLADOM
Trailový hardtail, ktorý má chuť objavovať – rýchlo, presne a s úsmevom na tvári. Pevný rám s hravou, moderne ladenou geometriou dáva jazdcovi okamžitú spätnú väzbu, vďaka čomu máš bicykel neustále pod kontrolou, či už letíš po single traily, alebo sa predieraš technickým úsekom. 29” kolesá bez zaváhania žehlia korene aj kamene a dodávajú bicyklu istotu tam, kde terén pritvrdzuje. ZEPHYR COMP pôsobí ľahko, svižne a ochotne reaguje na každý impulz – presne tak, ako sa od poctivého trailového bicykla očakáva. Praktickým detailom je použitie štandardizovanej pätky prehadzovačky Sram UDH, ktorá zvyšuje odolnosť, kompatibilitu a uľahčuje servis. ZEPHYR COMP je skrátka spoľahlivý parťák na každodenné trailové jazdenie aj víkendové dobrodružstvá, ktorý spája zábavu, kontrolu a moderné riešenia do jedného celku.
| Typ | B |
|---|---|
| Model | ZEPHYR Comp 29″ |
| Farba | matná zemitá zelená |
| Typ rámu | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | M |
| Rozmer kolies | M |
| Vidlica | Suntour XCM34-boost,15AH2, LO, DS, 130mm, 29″ |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Prevodník | Shimano FC-UT400, 32T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfiky | WTB STi30, TCS, 29″, 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29×2,40 “ Comp |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále | VPE-537 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7140/45mm |
| Riadidlá | CTM N04, 740/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036081107 |
| Rok výroby | 2026 |
Súvisiace produkty
RAMBLER 2.0 27,5 – matná červená S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná tmavosivá / lesklá čierna S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – hlbokomodrá perleť / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová L 2026
SKLADOM
RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025
SKLADOM
Razzer Evo Elite Copper L
SKLADOM
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SKAUT 30 Xpert – matná tehlová L 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.