CHARISMA 2.0 29 - matná čierna M 2026
679.99 € Pôvodná cena bola: 679.99 €.649.99 €Aktuálna cena je: 649.99 €.
RAMBLER 1.0 29 - betónová šedá L 2026
619.99 € Pôvodná cena bola: 619.99 €.599.99 €Aktuálna cena je: 599.99 €.
RAMBLER 1.0 27,5 – betónová šedá S 2026
619.99 € Pôvodná cena bola: 619.99 €.599.99 €Aktuálna cena je: 599.99 €.
SKLADOM
Popis
Športový horský bicykel s pevným rámom, ktorý ťa dostane dokonalými jazdnými vlastnosťami. Horský bicykel musí dobre akcelerovať, efektívne hltať výškové metre a pri zjazde dodať pocit istoty a plynulosti prejazdu. Tieto atribúty Rambler 1.0 spĺňa na 100%.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RAMBLER 1.0 27,5″ |
| Farba | betónová šedá |
| Typ rámu | ALU 6061, S, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | S |
| Rozmer kolies | S |
| Vidlica | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 27,5″ |
| Radenie | Shimano Altus SL-M315/8 sp. |
| Prehadzovač | Shimano ESSA RD-U2000 |
| Viackolečko | Shimano CS-HG400/8, 11-45 |
| Prevodník | Shimano FC-UT400, 32T, 175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky | CTM GA18, 584X21, 32H |
| Plášte | 27,5×2,20″ PHANTOM |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále | FP-873ZU |
| Reťaz | KMC Z8.3 |
| Predstavec | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-3, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 8 speed |
| EAN | 8585036079616 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “RAMBLER 1.0 27,5 – betónová šedá S 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 27,5 – matná čierna S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná tmavosivá / lesklá čierna S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – hlbokomodrá perleť / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná červená L 2026
SKLADOM
RAMBLER 3.0 – matná tmavozelená / strieborná L 2025
SKLADOM
REIN 1.0 27,5 – modrá 15″ 2026
SKLADOM
SKAUT 30 Xpert – matná tehlová L 2026
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová M 2026
1,099.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.