SENZE GX Man - matná hlbokomodrá / sivohnedá L (19) 2025
2,359.99 € Pôvodná cena bola: 2,359.99 €.2,159.99 €Aktuálna cena je: 2,159.99 €.
FRODE čierna/biela v.L
1,399.99 € Pôvodná cena bola: 1,399.99 €.1,229.99 €Aktuálna cena je: 1,229.99 €.
TRANZ trek – matná čierna / lesklá strieborná L (19) 2025
589.99 € Pôvodná cena bola: 589.99 €.519.99 €Aktuálna cena je: 519.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | TRANZ trek |
| Farba | matná čierna / lesklá strieborná |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L (19″) |
| Rozmer kolies | L (19″) |
| Vidlica | Suntour XCE28 DS 29″ |
| Radenie | Shimano Altus SL-M315/8sp. |
| Prehadzovač | Shimano Acera RD-M3020 |
| Prešmykač | Shimano FD-TY606-L |
| Viackolečko | Shimano CS-HG400/8, 11-40 |
| Prevodník | Shimano FC-TY501, 46-30T, 175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | 28×1,75 reflex stripe |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále | SP 877 |
| Reťaz | KMC Z7 |
| Predstavec | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco semi-integrated |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | Zoom C208, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 16 speed |
| EAN | 8585036048056 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “TRANZ trek – matná čierna / lesklá strieborná L (19) 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29 – biela perleť / mint M (16″) 2023
SKLADOM
CHARISMA 4.0 27,5 – oceánovomodrá perleť M (16″) 2023
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
MAXIMA 1.0 – oceľová / svetlá fialová L (18″) 2024
SKLADOM
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná modrá perleť / zelená 11 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.