SANDRA - červená / strieborná 16 (410) 2025
259.99 € Pôvodná cena bola: 259.99 €.239.99 €Aktuálna cena je: 239.99 €.
OLIVIA 2.0 - tmavozelená perleť / strieborná 17 (430) 2025
299.99 € Pôvodná cena bola: 299.99 €.279.99 €Aktuálna cena je: 279.99 €.
OLIVIA 1.0 – sivomodrá / sivá 17 (430) 2025
269.99 € Pôvodná cena bola: 269.99 €.249.99 €Aktuálna cena je: 249.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | OLIVIA 1.0 |
| Farba | sivomodrá / sivá |
| Typ rámu | Hi Ten, 17 “ (430mm) |
| Veľkosť rámu | 17″ (430) |
| Rozmer kolies | 17″ (430) |
| Vidlica | Hi Ten unicrown, 26″ |
| Viackolečko | Torpedo Velosteel 18T |
| Prevodník | Prowheel, 38T |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | Remerx DRAGON, 559x19N, 36H |
| Plášte | 26×1,50″ black |
| Náboje | Matrix alloy 36H/Velosteel Torpedo 36H |
| Pedále | SP 877 |
| Reťaz | KMC Z410 |
| Predstavec | Zoom C40, 40/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom NR24, 610/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8″ |
| Sedlo | CTM lady comfort |
| Sedlovka | Zoom SP-200, 300/28,6 mm |
| Počet rýchlostí | 1 speed |
| EAN | 8585036048438 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “OLIVIA 1.0 – sivomodrá / sivá 17 (430) 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BORA 2.0 – matná červená perleť / hologram L (18″) 2024
SKLADOM
CHARISMA 4.0 27,5 – oceánovomodrá perleť M (16″) 2023
SKLADOM
JENNY – tmavoružová perleť / biela 8 2025
SKLADOM
JERRY 1.0 – matná limetková / čierna 11 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024
SKLADOM
STREEM – hlbokomodrá perleť L (19″)
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.