TOMMY - matná strieborná 8" 2026
209.99 € Pôvodná cena bola: 209.99 €.199.99 €Aktuálna cena je: 199.99 €.
JENNY - žltá 8 2026
209.99 € Pôvodná cena bola: 209.99 €.199.99 €Aktuálna cena je: 199.99 €.
TOMMY – červená 8″ 2026
209.99 € Pôvodná cena bola: 209.99 €.199.99 €Aktuálna cena je: 199.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | TOMMY |
| Farba | červená |
| Typ rámu | TOMMY, Hi-Ten, 8″ |
| Veľkosť rámu | 8″ |
| Rozmer kolies | 8″ |
| Vidlica | Hi Ten-unicrown 16″ |
| Prevodník | Wheel Top 30T/102 mm |
| Brzdy | V-brake / coaster brake |
| Ráfiky | CTM 305×21 20H BLACK |
| Plášte | 16×1,75″ |
| Náboje | Matrix alloy 20H /Coaster 20H |
| Pedále | Kids HF-910 |
| Reťaz | KMC 410 |
| Predstavec | CTM 60mm ø22.2mm |
| Riadidlá | Steel 520mm 40mm rise |
| Hlavové zloženie | 1″ DIA:25.4/30/27mm |
| Sedlo | CTM kid with handle |
| Sedlovka | ALU seatpost Ø25,4 x 150mm |
| Počet rýchlostí | 1 speed |
| EAN | 8585036091823 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “TOMMY – červená 8″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BERRY – matná sivá / neónovozelená 13 2025
SKLADOM
BILLY – ružová / čierna 6,5 2025
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
ROCKY 2.0 – matná strieborná / tmavočervená 13 2025
SKLADOM
ROCKY race – matná oranžová / lesklá čierna 14 2025
SKLADOM
SLY 16 – červená 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.