JERRY 1.0 – ružová 11″ 2026
359.99 €
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | JERRY 1.0 |
| Farba | ružová |
| Typ rámu | JERRY, AL 6061, 11″ |
| Veľkosť rámu | 11″ |
| Rozmer kolies | 11″ |
| Vidlica | Suntour M3010, 20″ |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Viackolečko | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Prevodník | Prowheel, 32T, 114mm |
| Brzdy | Tektro V-brake |
| Ráfiky | CTM HLQ-16, 406×21, 28H |
| Plášte | W-Tyres 20×1,95″ 30TPI skinwall |
| Náboje | CTM alloy 28H |
| Pedále | FP-651 |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | CTM MSA 60/25,4mm |
| Riadidlá | CTM rise bar, 540/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | CTM ZSø28.6/44/(30) |
| Sedlo | CTM boy |
| Sedlovka | CTM MPO ALU 300/27,2 mm |
| Počet rýchlostí | 7 speed |
| EAN | 8585036078305 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “JERRY 1.0 – ružová 11″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BERRY – matná sivá / neónovozelená 13 2025
SKLADOM
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
KID 16 ružová
SKLADOM
MAGGIE – ružová / svetlosivá 11 2025
SKLADOM
ROCKY race – matná antracitová / zlatosivá 14 2025
SKLADOM
SCOOBY 2.0 – aquamarínová modrá / čierna 11 2025
SKLADOM
SLY 20 – matná strieborná 10″ 2026
399.99 €
SKLADOM
TOMMY – matná limetková 8″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.