ROCKY jump – matná béžová 14″ 2026
529.99 €
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | ROCKY jump |
| Farba | matná béžová |
| Typ rámu | ROCKY JR, AL 6061, 14″ |
| Veľkosť rámu | 14″ |
| Rozmer kolies | 14″ |
| Vidlica | Suntour XCE28 DS 100mm, 26″ |
| Radenie | Shimano STEF5002/8 sp. |
| Prehadzovač | Shimano ESSA RD-U2000 |
| Viackolečko | Shimano HG400/8, 11-45 |
| Prevodník | Shimano FC-UT400, 32T, 165mm |
| Brzdy | Hayes mechanical disc brake |
| Ráfiky | CTM GA18, 559X21, 32H |
| Plášte | 26×2,10″ ZIPPERING |
| Náboje | CTM alloy 6 bolt 32H QR black |
| Pedále | FP-873ZU |
| Reťaz | KMC Z8.3 |
| Predstavec | CTM 7140/45mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | FSA NO.11P |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | CTM LCSP-3, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 8 speed |
| EAN | 8585036078787 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “ROCKY jump – matná béžová 14″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BERRY – matná modrá / čierna 13 2025
SKLADOM
BERRY – matná sivá / neónovozelená 13 2025
SKLADOM
KID 16 šedá
SKLADOM
ROCKY race – matná antracitová / zlatosivá 14 2025
SKLADOM
ROCKY race – matná oranžová / lesklá čierna 14 2025
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM
SLY 16 – žltá 8,5″ 2026
339.99 €
SKLADOM
SLY 20 – matná strieborná 10″ 2026
399.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.