SLY 20 – matná strieborná 10″ 2026
399.99 €
SKLADOM
Popis
Super ľahký detský bicykel SLY 20” s hmotnosťou iba 7,4kg je ideálny pre deti, ktoré sa učia bicyklovať. Nízku hmotnosť ocení každé dieťa pri manévrovaní počas jazdy, no rovnako aj rodičia pri každodennej manipulácii. Bicykel môžete jednoducho prenášať vďaka madlu na zadnej strane sedla. Integrovaný kokpit už iba dopĺňa čistotu dizajnu.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | SLY 20″ |
| Farba | matná strieborná |
| Typ rámu | SLY 20, SuperLight, AL 6061, 10″ |
| Veľkosť rámu | 10″ |
| Rozmer kolies | 10″ |
| Vidlica | Alloy Lite 6061 / unicrown 20″ |
| Radenie | Shimano RV 200/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Viackolečko | Shimano CS-HG400/7, 11-28 |
| Prevodník | Prowheel, 28T, 114mm |
| Brzdy | Tektro V-brake |
| Ráfiky | CTM HLQ-16, 406×21, 24H/20H |
| Plášte | W-Tyres 20×1,95″ 30TPI skinwall |
| Náboje | CTM alloy 24H/20H |
| Pedále | VPE-229 |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | Zoom kids 40 |
| Riadidlá | Zoom kids bar 540/rise 50mm |
| Hlavové zloženie | FSA Orbit CE NO.8B |
| Sedlo | CTM SLY |
| Sedlovka | Alu 220/27,2 mm |
| Počet rýchlostí | 7 speed |
| EAN | 8585036078282 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “SLY 20 – matná strieborná 10″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BERRY – matná sivá / neónovozelená 13 2025
SKLADOM
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
JERRY 1.0 – matná limetková / čierna 11 2025
SKLADOM
MAGGIE – matná staroružová perleť / sivá 11 2025
SKLADOM
MONY – tmavobordová perleť / biela 13 2025
SKLADOM
ROCKY 2.0 – matná strieborná / tmavočervená 13 2025
SKLADOM
SLY 16 – červená 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.