REIN 2.0 29 - tmavá zelená 16" 2026
599.99 € Pôvodná cena bola: 599.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
SUZZY 1.0 29 - ružová 16" 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
REIN 2.0 29 – tmavá zelená 20″ 2026
599.99 € Pôvodná cena bola: 599.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
SKLADOM
Popis
Dostupný univerzálny horský bicykel s ľahkým hliníkovým rámom, ktorý spĺňa všetky súčasné štandardy ale vyniká cenou, ktorú sme stlačili na minimum. REIN 2.0 je určený na jazdu jednoduchým terénom, alebo víkendovú cykloturistiku. Komponentová výbava je zvolená s ohľadom na stopercentný výkon a dlhotrvajúcu životnosť.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | REIN 2.0 29″ |
| Farba | tmavá zelená |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | XL (20″) |
| Rozmer kolies | XL (20″) |
| Vidlica | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 29″ |
| Radenie | Shimano SLM2010/9 speed |
| Prehadzovač | Shimano RD-M2000 |
| Prešmykač | Shimano FD-M2020 |
| Viackolečko | Shimano CS-HG200 9 speed 11-34T |
| Prevodník | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Brzdy | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfiky | CTM 622X21, 32H, black |
| Plášte | 29×2,2″ |
| Náboje | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC X9 |
| Predstavec | CTM Alloy 80mm 31,8 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 700mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM CLOUD NEW |
| Sedlovka | CTM alu Ø31.6 x 350mm |
| Počet rýchlostí | 18speed |
| EAN | 8585036092783 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “REIN 2.0 29 – tmavá zelená 20″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 29 – betónová šedá L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná tmavosivá / lesklá čierna S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová L 2026
SKLADOM
RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025
SKLADOM
SKAUT 30 Xpert – matná tehlová L 2026
SKLADOM
ZEPHYR Comp – lesklá tmavosivá / matná čierna L 2025
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová L 2026
1,099.99 €
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová M 2026
1,099.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.