RASCAL 2.0 - matná antracitová / strieborná L 2025
1,199.99 € Pôvodná cena bola: 1,199.99 €.999.99 €Aktuálna cena je: 999.99 €.
TRANZ - matná hlbokomodrá / sivohnedá L (19) 2025
529.99 € Pôvodná cena bola: 529.99 €.459.99 €Aktuálna cena je: 459.99 €.
ZEPHYR Comp – lesklá tmavosivá / matná čierna L 2025
799.99 € Pôvodná cena bola: 799.99 €.699.99 €Aktuálna cena je: 699.99 €.
SKLADOM
Popis
ZEPHYR Comp je zrodený pre hory. Je to agilný a pohotový all-mountain bicykel s pevným rámom, s ktorým si trúfneš na viac. Vďaka jeho nadčasovej geometrii je mimoriadne obratný a rýchly a na trailoch s ním zažiješ mnoho zábavy. Dostupný je s 29 palcovými kolesami. Ak si na začiatkoch a rozhoduješ sa nad trailovým pevňáčikom, tak si na správnom mieste. Robustná vidlica SUNTOUR XCM 34 so zdvihom 130mm doplnená novou sadou Shimano CUES s veľkým rozsahom prevodov. Spoľahlivé brzdy Shimano MT200 ťa zastavia presne tam, kde potrebuješ a čo najlepší grip s povrchom ti ponúknu široké ráfiky a plášte WTB.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | ZEPHYR Comp |
| Farba | lesklá tmavosivá / matná čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | Suntour XCM34-boost,15AH2, LO, DS, 130mm, 29″ |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Prevodník | Shimano CUES FC-U6000-1, 32T/170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfiky | WTB STi30, TCS, 29″, 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29×2,40 “ Comp |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále | SP 610 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7140/45mm |
| Riadidlá | CTM N04, 740/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036047554 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “ZEPHYR Comp – lesklá tmavosivá / matná čierna L 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 2.0 27,5 – hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná červená S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová XL 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná červená L 2026
SKLADOM
RAMBLER 3.0 – matná tmavozelená / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 3.0 29 – petrolejová L 2026
SKLADOM
ZEPHYR Comp 29 – matná zemitá zelená M 2026
799.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.