WIRE GX xpert – matná kovová čierna / lesklá čierna XL (20) 2025
2,799.99 € Pôvodná cena bola: 2,799.99 €.2,599.99 €Aktuálna cena je: 2,599.99 €.
SKLADOM
Nový horský elektrobicykel WIRE GX XPERT ťa dostane svojou univerzálnosťou. Osvedčený japonský motor Panasonic v kombinácií s nemeckou batériou BMZ, precízne spracovaným rámom v kombinácii so spoľahlivými komponentami ti urobia z tvojho výjazdu jednoducho radosť. Ako sme už spomenuli na začiatku, je úplne jedno, či sa vyberieš do hôr, okolo mesta alebo na expedíciu. Na novom WIRE XPERT to bude vždy zážitok. MTB DNA je v ňom prudko zakorenená a to v skratke znamená, že si môžeš trúfnuť aj na tie náročnejšie chodníky. Výkonný motor Panasonic GX Ultimate s krútiacim momentom až 95Nm a báteria BMZ s kapacitou 820Wh ti garantujú objavovanie nových horizontov. Toto všetko dopĺňajú nové spoľahlivé komponenty Shimano CUES či vzduchová odpružená vidlica Rock Shox JUDY zdvihom 120mm.
| Typ | B |
|---|---|
| Model | WIRE GX xpert |
| Farba | matná kovová čierna / lesklá čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | XL (20″) |
| Rozmer kolies | XL (20″) |
| Vidlica | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 120mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U6000GS |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Prevodník | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy | Tektro HDM535 4 piston / rotor 180mm |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 29″ 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29×2,4″ |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále | VPE 527 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7195 50/31,8 mm |
| Riadidlá | CTM N04, 720/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H383 |
| Sedlo | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 11 speed |
| EAN | 8585036048681 |
| Rok výroby | 2025 |
Súvisiace produkty
FRODE čierna/biela v.L
SKLADOM
FRODE šedá/zelená v.M
SKLADOM
PULZE GX Xpert – šalviová L (18,5) 2025
SKLADOM
RUBY GX 29 – matná svetlotyrkysová perleť / sivá M (16) 2025
SKLADOM
RUBY GX PRO 29 – staroružová perleť M (16) 2025
SKLADOM
WIRE GX Pro – petrolejová L (18,5) 2026
SKLADOM
WIRE GX Xpert – matná šedá L (18,5) 2026
SKLADOM
WIRE GX Xpert – zelená L (18,5) 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.