RASCAL 2.0 29" - šedá / červenomodrá L (20") 2024
1,249.99 € Pôvodná cena bola: 1,249.99 €.999.99 €Aktuálna cena je: 999.99 €.
BORA 2.0 - matná červená perleť / hologram L (18") 2024
639.99 € Pôvodná cena bola: 639.99 €.549.99 €Aktuálna cena je: 549.99 €.
MAXIMA 1.0 – oceľová / svetlá fialová L (18″) 2024
449.99 € Pôvodná cena bola: 449.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | MAXIMA 1.0 |
| Farba | oceľová / svetlá fialová |
| Typ rámu | ALU 6061, M (16″), L (18″) |
| Veľkosť rámu | L (18″) |
| Rozmer kolies | L (18″) |
| Vidlica | Suntour M3010, 700C |
| Radenie | Shimano STEF5002/7 sp. |
| Prehadzovač | Shimano RD-TY500 |
| Prešmykač | Shimano FD-TY510 |
| Viackolečko | Shimano MFTZ 500/7,14-28 |
| Prevodník | Shimano FC-TY301, 48-38-28T, 175mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | CTM ZX-lite, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | 28×1,75 reflex stripe |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Oska | NECO 122,5mm |
| Pedále | SP 877 |
| Reťaz | KMC Z50 |
| Predstavec | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco semi-integrated |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | Zoom C208, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 21 speed |
| EAN | 8585036023138 |
| Rok výroby | 2024 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “MAXIMA 1.0 – oceľová / svetlá fialová L (18″) 2024” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
CHARISMA 2.0 29 – matná tmavosivá / lesklá bordová M 2025
SKLADOM
CHARISMA 3.0 – matná svetlozelená / pistáciová M 2025
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
MAXIMA 1.0 trek – matná svetloružová 16″ 2026
SKLADOM
RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – matná čierna 16″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 27,5 – matná šedá 14″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 18″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.