STARK 2.0 - tmavá sivá / čierna L (19) 2025
899.99 € Pôvodná cena bola: 899.99 €.759.99 €Aktuálna cena je: 759.99 €.
OLIVIA 1.0 - sivomodrá / sivá 17 (430) 2025
269.99 € Pôvodná cena bola: 269.99 €.249.99 €Aktuálna cena je: 249.99 €.
SANDRA – červená / strieborná 16 (410) 2025
259.99 € Pôvodná cena bola: 259.99 €.239.99 €Aktuálna cena je: 239.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | SANDRA |
| Farba | červená / strieborná |
| Typ rámu | Hi Ten, 16″ (410mm) |
| Veľkosť rámu | 16″ (410) |
| Rozmer kolies | 16″ (410) |
| Vidlica | Hi Ten unicrown 24″ |
| Viackolečko | Torpedo Velosteel 18T |
| Prevodník | Prowheel, 38T/152 mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | RMX 20, 507X20 N, 36H |
| Plášte | 24×1,50″ black |
| Náboje | Matrix alloy 36H/Velosteel Torpedo 36H |
| Pedále | SP 877 |
| Reťaz | KMC Z410 |
| Predstavec | Zoom C40, 40/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom NR24, 560/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8″ |
| Sedlo | CTM lady comfort |
| Sedlovka | Zoom SP-200, 300/28,6 mm |
| Počet rýchlostí | 1 speed |
| EAN | 8585036048421 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “SANDRA – červená / strieborná 16 (410) 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
JERRY 1.0 – matná limetková / čierna 11 2025
SKLADOM
MAXIMA 1.0 – oceľová / svetlá fialová L (18″) 2024
SKLADOM
NANCY 28 – matná sivozelená 17 (430) 2026
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM
STREEM – hlbokomodrá perleť L (19″)
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.