SUZZY 1.0 29 - matná čierna 18" 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
SUZZY 2.0 29 - matná šedá 18" 2026
599.99 € Pôvodná cena bola: 599.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 16″ 2026
599.99 € Pôvodná cena bola: 599.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
SKLADOM
Popis
Univerzálny dámsky horský bicykel so zníženou hornou rámovou trubkou, ktorá robí nastupovanie prirodzene jednoduchým. Ľahký hliníkový rám ušetrí energiu pri dlhších výjazdoch. Odpružená vidlica Suntour XCT30 zvládne všetky nečakané nástrahy terénu. Overený pohon Shimano ponúka široký rozsah prevodov a komfortné radenie rýchlostí. Aktívne strávený čas na cyklotrasách alebo každodenné presuny po rôznych povrchoch nikdy neboli väčšia zábava.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | SUZZY 2.0 29″ |
| Farba | matná šedá |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L |
| Veľkosť rámu | M (16″) |
| Rozmer kolies | M (16″) |
| Vidlica | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 29″ |
| Radenie | Shimano SLM2010/9 speed |
| Prehadzovač | Shimano RD-M2000 |
| Prešmykač | Shimano FD-M2020 |
| Viackolečko | Shimano CS-HG200 9 speed 11-34T |
| Prevodník | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Brzdy | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfiky | CTM 622X21, 32H, black |
| Plášte | 29×2,2″ |
| Náboje | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC X9 |
| Predstavec | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 700mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM WMN CLOUD |
| Sedlovka | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí | 18speed |
| EAN | 8585036093612 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “SUZZY 2.0 29 – matná šedá 16″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BORA 2.0 – matná červená perleť / hologram L (18″) 2024
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29 – biela perleť / mint M (16″) 2023
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29″ – biela perleť / fialová perleť M (16″) 2024
SKLADOM
CHARISMA 2.0 29 – matná tmavosivá / lesklá bordová M 2025
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
MAXIMA 1.0 trek – matná svetloružová 16″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.