REIN 1.0 29 - šedá 20" 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
REIN 2.0 27,5 - matná antracitová 15" 2026
599.99 € Pôvodná cena bola: 599.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
REIN 1.0 27,5 – šedá 15″ 2026
499.99 € Pôvodná cena bola: 499.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
SKLADOM
Popis
Dostupný univerzálny horský bicykel s ľahkým hliníkovým rámom, ktorý spĺňa všetky súčasné štandardy ale vyniká cenou, ktorú sme stlačili na minimum. REIN 1.0 je určený na jazdu jednoduchým terénom, alebo víkendovú cykloturistiku. Komponentová výbava je zvolená s ohľadom na stopercentný výkon a dlhotrvajúcu životnosť.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | REIN 1.0 27,5″ |
| Farba | šedá |
| Typ rámu | ALU 6061, S |
| Veľkosť rámu | S (15″) |
| Rozmer kolies | S (15″) |
| Vidlica | CTM XCF 100mm travel, 27.5″ |
| Radenie | Shimano SLM315/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Prešmykač | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Prevodník | Shimano FC-TY301 42-34-24t |
| Brzdy | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfiky | CTM 584X21, 32H, black |
| Plášte | 27,5×2,2″ |
| Náboje | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z7 |
| Predstavec | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 680mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo | CTM CLOUD NEW |
| Sedlovka | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí | 21speed |
| EAN | 8585036092288 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “REIN 1.0 27,5 – šedá 15″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 29 – betónová šedá L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná antracitová S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025
SKLADOM
Razzer Evo Elite Copper L
SKLADOM
SKAUT 30 Xpert – matná tehlová L 2026
SKLADOM
ZEPHYR Comp – lesklá tmavosivá / matná čierna L 2025
SKLADOM
ZEPHYR Pro 29 – hliníková L 2026
1,299.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.