RAMBLER 2.0 29 - matná červená L 2026
679.99 € Pôvodná cena bola: 679.99 €.649.99 €Aktuálna cena je: 649.99 €.
RAMBLER 3.0 29 – petrolejová L 2026
799.99 € Pôvodná cena bola: 799.99 €.769.99 €Aktuálna cena je: 769.99 €.
SKLADOM
Popis
Športový horský bicykel s pevným rámom, ktorý ťa dostane dokonalými jazdnými vlastnosťami. Horský bicykel musí dobre akcelerovať, efektívne hltať výškové metre a pri zjazde dodať pocit istoty a plynulosti prejazdu. Tieto atribúty Rambler 3.0 spĺňa na 100%.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RAMBLER 3.0 29″ |
| Farba | petrolejová |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | XFusion MIG AIR 100mm, 29″ |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U6000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Prevodník | Shimano CUES FC-U4000-1, 32T/175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfiky | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Plášte | WTB Ranger 29×2,25″ Comp |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále | VPE 461 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá | CTM N04, 720/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 10 speed |
| EAN | 8585036080049 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “RAMBLER 3.0 29 – petrolejová L 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 2.0 27,5 – hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná červená S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná tmavosivá / lesklá čierna S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová XL 2026
SKLADOM
REIN 1.0 27,5 – modrá 15″ 2026
SKLADOM
ZEPHYR Comp – lesklá tmavosivá / matná čierna L 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.