FLASH - matná šedá 11" 2026
349.99 € Pôvodná cena bola: 349.99 €.299.99 €Aktuálna cena je: 299.99 €.
MONY - matná svetloružová 13" 2026
289.99 € Pôvodná cena bola: 289.99 €.249.99 €Aktuálna cena je: 249.99 €.
MONY – ružová 13″ 2026
289.99 € Pôvodná cena bola: 289.99 €.249.99 €Aktuálna cena je: 249.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | MONY |
| Farba | ružová |
| Typ rámu | MONY, Hi-Ten, 13″ |
| Veľkosť rámu | 13″ |
| Rozmer kolies | 13″ |
| Vidlica | Hi Ten unicrown 24″ |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Prevodník | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Ráfiky | CTM 507X20, 32H, black |
| Plášte | 24×2,00″ |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | CTM Alloy 80/25,4 mm |
| Riadidlá | CTM steel 600mm 40mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:25.4/34/30mm |
| Sedlo | CTM 257x135mm |
| Sedlovka | Steel 300/28,6 mm |
| Počet rýchlostí | 7 speed |
| EAN | 8585036092059 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “MONY – ružová 13″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
JERRY 1.0 – matná limetková / čierna 11 2025
SKLADOM
KID 16 šedá
SKLADOM
MAGGIE 2.0 – tmavofialová perleť 11″ 2024
SKLADOM
ROCKY race – matná antracitová / zlatosivá 14 2025
SKLADOM
SCOOBY 2.0 – aquamarínová modrá / čierna 11 2025
SKLADOM
SLY 20 – matná strieborná 10″ 2026
399.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.