SENZE GX Man – matná hlbokomodrá / sivohnedá L (19) 2025
2,359.99 € Pôvodná cena bola: 2,359.99 €.2,159.99 €Aktuálna cena je: 2,159.99 €.
SKLADOM
Pánsky crossový elektrobicykel, ktorý je určený na klasickú cykloturistiku, no nezľakne sa ani ľahkého terénu. Pomocnou silou je japonský elektromotor Panasonic GX Power Plus, ktorý je navrhnutý pre optimálny prenos sily pri šliapaní. Poskytuje výkon 250W a krútiaci moment až 75Nm. Dostatočnú zásobu energie na dlhé výlety zabezpečí batéria s článkami LG, ktorá má kapacitu 720Wh a je plne integrovaná v ráme bicykla. Úplne dobitie dosiahne už za cca. 5-6 hodín. Tento systém poskytuje dojazd 60-140km – podľa zvoleného stupňa podpory. V teréne nárazy stlmí odpružená vidlica Suntour XCM32, o bezpečnosť sa starajú hydraulické brzdy Shimano MT200 a so všetkými druhmi nerovností si poradia odolné kolesá WTB STi23 s plášťami WTB Riddler. Súčasťou výbavy je kompletné osvetlenie napájané z batérie a ovládané priamo z riadidiel, integrované blatníky, zadný minimalistický nosič a kompaktný stojan.
| Typ | B |
|---|---|
| Model | SENZE GX Man |
| Farba | matná hlbokomodrá / sivohnedá |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L (19″) |
| Rozmer kolies | L (19″) |
| Vidlica | Suntour XCM32 NLO 80mm |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Prevodník | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky | WTB ST i23 TCS 2.0 29″ 32H |
| Plášte | WTB Riddler 700x45C Comp |
| Náboje | Novatec D041DSB/D142TSE,32H ,CL |
| Pedále | VPE-537 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7190/70mm/+17 |
| Riadidlá | CTM N04M, 700/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H153 |
| Sedlo | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036049138 |
| Rok výroby | 2025 |
Súvisiace produkty
METRIC GX 2.0 – čierna / sivohnedá perleť 17 (440) 2025
SKLADOM
METRIC GX 2.0 – matná čierna 17 (440) 2026
SKLADOM
PULZE GX – matná hlbokomodrá perleť L (18,5) 2025
SKLADOM
PULZE GX E-Allroad – matná čierna L (18,5″) 2026
SKLADOM
ROXXY GX PRO – matná čierna / staroružová perleť M (16) 2025
SKLADOM
RUBY GX PRO 29 – staroružová perleť L (18) 2025 TESTBIKE
VYPREDANÉ
WIRE GX – matná zlatá L (18,5) 2026
SKLADOM
WIRE GX Xpert – zelená L (18,5) 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.