WIRE GX – matná zlatá L (18,5) 2026
2,599.99 € Pôvodná cena bola: 2,599.99 €.2,399.99 €Aktuálna cena je: 2,399.99 €.
SKLADOM
Univerzálny horský elektrobicykel s pevným hliníkovým rámom a extra výkonným japonským motorom Panasonic GXM100 s maximálnym krútiacim momentom až 100Nm a hmotnosťou iba 2,8kg. Vďaka športovej geometrii budete objavovať nové miesta s istotou a potešením z jazdy. Systém Panasonic v sebe spája výkon, nízku hmotnosť a elegantný dizajn. Extra dlhý dojazd je možný vďaka intergrovanej batérii LG s kapacitou až 800Wh. Technológiami nabitý systém Panasonic umožňuje vďaka aplikácii ovládanie priamo z pripojeného smartfónu. Predinštalované aplikácie ako Komoot alebo Strava uľahčia prehľadné informácie na displeji počas jazdy.
| Typ | B |
|---|---|
| Model | WIRE GX |
| Farba | matná zlatá |
| Typ rámu | ALU 6061, Dynamic Ride Geometry, Full Integrated Battery, ICR, boost 148mm, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L (18,5″) |
| Rozmer kolies | L (18,5″) |
| Vidlica | Suntour XCM34 boost, AIR, LOR, DS, 120mm, 15x110axle |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U6000GS |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Prevodník | FSA, 38T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 29″ 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29×2,4″ |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále | VPE-537 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 50/31,8 mm |
| Riadidlá | CTM N04, 720/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | FSA No.80/62 |
| Sedlo | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 10 speed |
| EAN | 8585036084948 |
| Rok výroby | 2026 |
Súvisiace produkty
FRODE šedá/zelená v.M
SKLADOM
METRIC GX 2.0 – matná hnedožltá 17 (440) 2026
SKLADOM
PULZE GX – matná hlbokomodrá perleť L (18,5) 2025
SKLADOM
PULZE GX E-Allroad – matná čierna L (18,5″) 2026
SKLADOM
RUBY GX 29 – matná ružová M (16) 2026
SKLADOM
RUBY GX 29 – matná svetlotyrkysová perleť / sivá M (16) 2025
SKLADOM
WIRE GX Pro – petrolejová L (18,5) 2026
SKLADOM
WIRE GX Xpert – zelená L (18,5) 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.