RAMBLER 2.0 27,5 - hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
639.99 € Pôvodná cena bola: 639.99 €.569.99 €Aktuálna cena je: 569.99 €.
RAMBLER 2.0 27,5 - matná tmavosivá / lesklá čierna S 2025
639.99 € Pôvodná cena bola: 639.99 €.569.99 €Aktuálna cena je: 569.99 €.
RAMBLER 2.0 29 – hlbokomodrá perleť / strieborná L 2025
639.99 € Pôvodná cena bola: 639.99 €.569.99 €Aktuálna cena je: 569.99 €.
SKLADOM
Popis
Nový Rambler 2.0 si ťa ihneď získa skvelým dizajnom v kombinácií s kvalitnou výbavou. Je ideálny na zdolávanie ľahhkého horského terénu, objavovanie nových miest a odreagovanie sa od rušného mestského života. Rýchle a tuhé 29 palcové kolesá, ktoré majú lepšiu trakciu, zotrvačnosť a najmä plynulejší prejazd terénom sú už samozrejmosťou. Spoľahlivé komponenty, účinné hydraulické brzdy Shimano MT200 a 9-rýchlostná sada Shimano CUES, ťa dostanú za nejeden horizont. Tak nasadni a vydaj sa naproti novým príbehom!
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RAMBLER 2.0 29″ |
| Farba | hlbokomodrá perleť / strieborná |
| Typ rámu | ALU 6061, S, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 29″ |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Prevodník | Shimano CUES FC-U4000-1, 32T/175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | 29×2,20″ VICTORY |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále | SP 610 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036047059 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “RAMBLER 2.0 29 – hlbokomodrá perleť / strieborná L 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 27,5 – betónová šedá S 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – matná čierna XL 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná červená L 2026
SKLADOM
REIN 1.0 27,5 – modrá 15″ 2026
SKLADOM
ZEPHYR Pro 29 – hliníková L 2026
1,299.99 €
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová L 2026
1,099.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.