ROCKY race - matná antracitová / zlatosivá 14 2025
659.99 € Pôvodná cena bola: 659.99 €.599.99 €Aktuálna cena je: 599.99 €.
CHARISMA 2.0 29 - matná tmavosivá / lesklá bordová M 2025
619.99 € Pôvodná cena bola: 619.99 €.549.99 €Aktuálna cena je: 549.99 €.
CHARISMA 2.0 27,5 – matná tmavosivá / bordová S 2025
619.99 € Pôvodná cena bola: 619.99 €.549.99 €Aktuálna cena je: 549.99 €.
SKLADOM
Popis
Dámsky horský bicykel v troch atraktívnych farebných prevedeniach ťa už na prvý pohľad dostane svojim súčasným dizajnom a výbavou. Geometria rámu a použité komponenty sú navrhnuté pre dievčatá, alebo ženy nižšieho vzrastu. Dostupná je verzia s 27,5″ kolesami vo veľkosti rámu XS a S. Ľahký hliníkový rám, účinné diskové brzdy Shimano, spolu s pohonom 1×8 ti prinesú ten pravý cyklistický zážitok aj na dlhších výletoch. Tento model si získa srdcia všetkých, ktorí chcú začať žiť aktívnejšie.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | CHARISMA 2.0 27,5″ |
| Farba | matná tmavosivá / bordová |
| Typ rámu | ALU 6061, XS, S |
| Veľkosť rámu | S |
| Rozmer kolies | S |
| Vidlica | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 27,5″ |
| Radenie | Shimano SL-M315/8sp. |
| Prehadzovač | Shimano ESSA RD-U2000 |
| Viackolečko | Shimano CS-HG400/8, 11-45 |
| Prevodník | Samox 34T, 170mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 584×19 BA, 32H |
| Plášte | 27,5×2,20″ PHANTOM |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále | SP 610 |
| Reťaz | KMC Z8 |
| Predstavec | CTM 7146/60mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Cloud WMN |
| Sedlovka | CTM LCSP-3, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 8 speed |
| EAN | 8585036046656 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “CHARISMA 2.0 27,5 – matná tmavosivá / bordová S 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
CHARISMA 2.0 29 – matná tmavosivá / lesklá bordová M 2025
SKLADOM
CHARISMA 4.0 27,5 – oceánovomodrá perleť M (16″) 2023
SKLADOM
MAXIMA 1.0 trek – matná šedá 18″ 2026
SKLADOM
MAXIMA 3.0 – matná čierna / lesklá staroružová L (18) 2025
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – ružová 16″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 16″ 2026
SKLADOM
SUZZY 2.0 29 – matná šedá 18″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.