RAMBLER 1.0 29" - modrá / čierna L (20") 2024
719.99 € Pôvodná cena bola: 719.99 €.599.99 €Aktuálna cena je: 599.99 €.
MAXIMA 1.0 - oceľová / svetlá fialová L (18") 2024
449.99 € Pôvodná cena bola: 449.99 €.399.99 €Aktuálna cena je: 399.99 €.
RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024
1,249.99 € Pôvodná cena bola: 1,249.99 €.999.99 €Aktuálna cena je: 999.99 €.
SKLADOM
Popis
Úplne nový RASCAL je dokonalý bicykel ak si rozhodnutý odštartovať svoje prvé XC preteky alebo maratón. Dostane ťa aj ako skvelý spoločník na každodenné jazdenie po okruhoch v tvojej blízkosti. Ľahký hliníkový rám, súčasná progresívna geometria, vnútorné vedenie káblov a príprava na teleskopickú sedlovku z neho robia nekompromisný nástroj.. Rýchle a tuhé 29“ palcové kolesá, ktoré majú lepšiu trakciu, zotrvačnosť a najmä plynulejší prejazd terénom sú už samozrejmosťou. RASCAL 2.0 ťa dostane aj nadupanou výbavou a to vidlicou RockShox Recon Silver a 12-rýchlostnú sadu Shimano Deore.
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RASCAL 2.0 29″ |
| Farba | šedá / červenomodrá |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL, triple butted |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | Rock Shox RECON SILVER, RL, SA, 100mm boost™ 15x110axle |
| Radenie | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Prehadzovač | Shimano Deore RD-M6100 |
| Viackolečko | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Prevodník | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 175mm |
| Brzdy | Shimano BR-MT410 / SMRT54 S/M |
| Ráfiky | WTB STi25, TCS, 29″, 32H |
| Plášte | WTB Ranger 29×2,25″ TCS, light / fast rolling |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Oska | SHIMANO BB |
| Pedále | VPE 461 |
| Reťaz | Shimano CN-M6100 |
| Predstavec | CTM ASM02 90 mm |
| Riadidlá | CTM HB352, 35dia, 760mm |
| Hlavové zloženie | FSA Orbit 1,5″ tapered |
| Sedlo | CTM FLAT |
| Sedlovka | CTM SP3D2, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 12 speed |
| EAN | 8585036022162 |
| Rok výroby | 2024 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 27,5 – betónová šedá S 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – betónová šedá L 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – matná čierna / strieborná L 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová XL 2026
SKLADOM
RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025
SKLADOM
ZEPHYR Xpert 29 – okrová M 2026
1,099.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.