REIN 1.0 29" - modrá / čierna L (20") 2024
449.99 € Pôvodná cena bola: 449.99 €.369.99 €Aktuálna cena je: 369.99 €.
RASCAL 2.0 29" - šedá / červenomodrá L (20") 2024
1,249.99 € Pôvodná cena bola: 1,249.99 €.999.99 €Aktuálna cena je: 999.99 €.
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
719.99 € Pôvodná cena bola: 719.99 €.599.99 €Aktuálna cena je: 599.99 €.
SKLADOM
Popis
Nový Rambler ťa dostane skvelým dizajnom v kombinácií s kvalitnou výbavou. Je ideálny na zdolávanie ľahkého horského terénu, objavovanie nových miest a odreagovanie sa od rušného mestského života. Spoľahlivé komponenty a rýchle tuhé 29“ palcové kolesá, ktoré majú lepšiu trakciu, zotrvačnosť a najmä plynulejší prejazd terénom sú už samozrejmosťou. Tak nasadni a vydaj sa naproti novým príbehom!
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | RAMBLER 1.0 29″ |
| Farba | modrá / čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L |
| Rozmer kolies | L |
| Vidlica | Suntour XCM 32 RL, DS, 100mm, TPR |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U4000 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Prevodník | Shimano CUES FC-U4000-1, 32T/175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | WTB Ranger 29×2,25″ Comp |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Oska | NECO 122,5mm |
| Pedále | SP 510 |
| Reťaz | Shimano CN-LG500 |
| Predstavec | CTM LCS 80/31,8 mm |
| Riadidlá | CTM rise bar, 720/31,8 mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | CTM SPDC1, 350×31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 9 speed |
| EAN | 8585036021899 |
| Rok výroby | 2024 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 27,5 – betónová šedá S 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 27,5 – matná čierna S 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – betónová šedá L 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná tmavosivá / lesklá čierna S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná červená L 2026
SKLADOM
RAMBLER 3.0 – matná tmavozelená / strieborná L 2025
SKLADOM
RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.