CHARISMA 1.0 29" - biela perleť / fialová perleť M (16") 2024
479.99 € Pôvodná cena bola: 479.99 €.359.99 €Aktuálna cena je: 359.99 €.
RAMBLER 1.0 29" - modrá / čierna L (20") 2024
719.99 € Pôvodná cena bola: 719.99 €.599.99 €Aktuálna cena je: 599.99 €.
REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
449.99 € Pôvodná cena bola: 449.99 €.369.99 €Aktuálna cena je: 369.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | REIN 1.0 29″ |
| Farba | modrá / čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, M (18″), L (20″), XL (22″) |
| Veľkosť rámu | L (20″) |
| Rozmer kolies | L (20″) |
| Vidlica | Suntour XCE28, 100mm, 29″ |
| Radenie | Shimano STEF5002/8 sp. |
| Prehadzovač | Shimano RD-TX800 |
| Prešmykač | Shimano FD-M315 |
| Viackolečko | Shimano CS-HG31/8, 11-34 |
| Prevodník | Shimano FC-M315-2, 36-22T, 175mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | CTM ZX-lite, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | 29×2,20″ ZIPPERING |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Oska | NECO 122,5mm |
| Pedále | SP 877 |
| Reťaz | KMC Z8 |
| Predstavec | Zoom C-41 90/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 640/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | NECO H148 |
| Sedlo | CTM |
| Sedlovka | CTM SP 300×27,2mm |
| Počet rýchlostí | 16 speed |
| EAN | 8585036021714 |
| Rok výroby | 2024 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “REIN 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
RAMBLER 1.0 27,5 – betónová šedá S 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29 – matná tmavosivá / lesklá čierna L 2025
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – hlbokomodrá perleť / strieborná S 2025
SKLADOM
RAMBLER 2.0 27,5 – matná červená S 2026
SKLADOM
RAMBLER 2.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
RASCAL 2.0 – matná antracitová / strieborná L 2025
SKLADOM
Razzer Evo Elite Copper L
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.