CHARISMA 1.0 29″ – biela perleť / fialová perleť M (16″) 2024
479.99 € Pôvodná cena bola: 479.99 €.359.99 €Aktuálna cena je: 359.99 €.
SKLADOM
Dámsky horský bicykel, ktorý ťa už na prvý pohľad dostane svojim charizmatickým dizajnom. Geometria rámu a použité komponenty sú prispôsobené pre všetky aktívne ženy a dievčatá. Dostupná je verzia s 29″ kolesami vo veľkosti rámu M, L. Ľahký hliníkový rám a kvalitné komponenty, spolu s pohonom Shimano 1×8 s dostatočným rozsahom prevodov ti prinesú ten pravý cyklistický zážitok aj na dlhších výletoch. Komponenty sú zvolené tak, aby sa dosiahla maximálna pohoda pri jazde a tiež nízka hmotnosť bicykla. Tento model si získa srdcia všetkých, ktorí chcú začať žiť aktívnejšie, no nechcú investovať príliš veľa financií do svojho bicykla.
| Typ | B |
|---|---|
| Model | CHARISMA 1.0 29″ |
| Farba | biela perleť / fialová perleť |
| Typ rámu | ALU 6061, M (16″), L (18″) |
| Veľkosť rámu | M (16″) |
| Rozmer kolies | M (16″) |
| Vidlica | Suntour XCE28, 80mm, 29″ |
| Radenie | Shimano STEF5002/8 sp. |
| Prehadzovač | Shimano Acera RD-M3020 |
| Viackolečko | Shimano CS-HG400/8, 11-40 |
| Prevodník | RFM 32T, 170mm |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Ráfiky | CTM ZX-lite, 622×19 BA, GBS, 32H |
| Plášte | 29×2,20″ PHANTOM |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| Oska | NECO 115mm |
| Pedále | SP 510 |
| Reťaz | KMC Z8 |
| Predstavec | Zoom C-41 60/25,4 mm |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 640/25,4 mm |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Sedlo | CTM Elite |
| Sedlovka | Zoom C208, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 8 speed |
| EAN | 8585036021417 |
| Rok výroby | 2024 |
Súvisiace produkty
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
BORA 2.0 – matná červená perleť / hologram L (18″) 2024
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29 – matná antracitová M 2026
SKLADOM
CHARISMA 4.0 27,5 – oceánovomodrá perleť M (16″) 2023
SKLADOM
MAXIMA 1.0 trek – matná šedá 18″ 2026
SKLADOM
RAMBLER 1.0 29″ – modrá / čierna L (20″) 2024
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – matná čierna 18″ 2026
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – ružová 16″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.