CHARISMA 4.0 27,5 – oceánovomodrá perleť M (16″) 2023
649.99 € Pôvodná cena bola: 649.99 €.499.99 €Aktuálna cena je: 499.99 €.
SKLADOM
Dámsky horský bicykel, ktorý už na prvý pohľad zaujme krásnym moderným dizajnom a bohatou výbavou. Rám má geometriu prispôsobenú pre ženy, takže pohodlne zvládneš aj dlhé trasy. Dostupné sú dve verzie – s 27,5“ palcovými kolesami, prípadne s väčšími, 29“ palcovými. Ľahký hliníkový rám a kvalitné komponenty prinášajú ten pravý cyklistický zážitok. Komponenty sú zvolené tak, aby sa dosiahla nízka hmotnosť bicykla, vďaka ktorej sa s bicyklom ľahko manévruje. Pri modeli 4.0 sme vsadili na rokmi overený pohon Shimano Deore 1×10, ktorý poskytuje dostatočný rozsah prevodov v každom teréne. Pri zdolávaní akýchkoľvek prekážok potešia určite aj kvalitné plášte WTB Ranger o šírke 2,25“. Máš v pláne…, alebo radšej ani neplánuj a vydaj sa objavovať neobjavené. CHARISMA ti bude kryť chrbát.
| Hmotnosť | 14.2 kg |
|---|---|
| Typ | B |
| Model | CHARISMA 4.0 27,5″ |
| Farba | oceánovomodrá perleť |
| Typ rámu | ALU 6061, S(14″), M (16″), L (18″) |
| Veľkosť rámu | M (16″) |
| Rozmer kolies | M (16″) |
| Vidlica | Suntour XCM, RL DS 100mm 27,5″ |
| Radenie | Shimano Deore SL-M4100/10 sp. |
| Prehadzovač | Shimano Deore RD-M5120 |
| Viackolečko | LTWOO CS A7 11-46 |
| Prevodník | FSA Alpha Drive 1x 32T 170/175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky | CTM ZX-lite, 584×19 BA, 32H |
| Plášte | WTB Ranger 27,5×2.25″ Comp |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Oska | SHIMANO BB |
| Pedále | SP 510 |
| Reťaz | KMC X9/110L |
| Predstavec | CTM LCS 50/31,8 mm |
| Riadidlá | CTM XC Rise bar, 700/31,8 mm |
| Hlavové zloženie | Neco semi-integrated |
| Sedlo | CTM lady |
| Sedlovka | CTM SPDC1, 350×31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 10 speed |
| EAN | 8585036012088 |
| Rok výroby | 2023 |
Súvisiace produkty
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
CHARISMA 2.0 27,5 – matná tmavosivá / bordová S 2025
SKLADOM
CHARISMA 2.0 29 – matná svetloružová M 2026
SKLADOM
CHARISMA 2.0 29 – matná tmavosivá / lesklá bordová M 2025
SKLADOM
MARRY – tyrkysová perleť 8″ 2024
SKLADOM
MAXIMA 1.0 trek – matná šedá 18″ 2026
SKLADOM
MAXIMA 3.0 – matná čierna / lesklá staroružová L (18) 2025
SKLADOM
SUZZY 1.0 29 – ružová 16″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.