MAXIMA 3.0 - matná čierna / lesklá staroružová L (18) 2025
529.99 € Pôvodná cena bola: 529.99 €.459.99 €Aktuálna cena je: 459.99 €.
STARK 1.0 - matná čierna / sivohnedá L (19) 2025
639.99 € Pôvodná cena bola: 639.99 €.559.99 €Aktuálna cena je: 559.99 €.
STARK 1.0 – matná hnedosivá / čierna L (19) 2025
639.99 € Pôvodná cena bola: 639.99 €.559.99 €Aktuálna cena je: 559.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | STARK 1.0 |
| Farba | matná hnedosivá / čierna |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu | L (19″) |
| Rozmer kolies | L (19″) |
| Vidlica | Suntour NEX, HLO DS 700C |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovač | Shimano CUES RD-U3020 |
| Prešmykač | Shimano CUES FD-U4010 |
| Viackolečko | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-36 |
| Prevodník | Shimano CUES FC U4010-2, 46-30T, 175mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 622×19 BA, 32H |
| Plášte | 28×1,75 reflex stripe |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále | SP 510 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Predstavec | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1″ rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie | Neco semi-integrated |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí | 18 speed |
| EAN | 8585036048193 |
| Rok výroby | 2025 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “STARK 1.0 – matná hnedosivá / čierna L (19) 2025” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – ružová 6,5″ 2024
SKLADOM
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29 – biela perleť / mint M (16″) 2023
SKLADOM
CHARISMA 1.0 29″ – biela perleť / fialová perleť M (16″) 2024
SKLADOM
JERRY 1.0 – matná limetková / čierna 11 2025
SKLADOM
RASCAL 2.0 29″ – šedá / červenomodrá L (20″) 2024
SKLADOM
STARK 1.0 – matná čierna / sivohnedá L (19) 2025
SKLADOM
STARK 2.0 – tmavá sivá / čierna L (19) 2025
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.