FOXY - ružová 8" 2026
299.99 € Pôvodná cena bola: 299.99 €.259.99 €Aktuálna cena je: 259.99 €.
MARRY - ružová 8" 2026
299.99 € Pôvodná cena bola: 299.99 €.259.99 €Aktuálna cena je: 259.99 €.
MARRY – matná svetloružová 8″ 2026
299.99 € Pôvodná cena bola: 299.99 €.259.99 €Aktuálna cena je: 259.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | MARRY |
| Farba | matná svetloružová |
| Typ rámu | MARRY, AL 6061, 8″ |
| Veľkosť rámu | 8″ |
| Rozmer kolies | 8″ |
| Vidlica | ALLOY 6061 16″ |
| Prevodník | Prowheel 28T 102mm |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Ráfiky | CTM 305×21 20H BLACK |
| Plášte | 16×1.75″ (47-305) 30TPI skinwall |
| Náboje | Matrix alloy 20H |
| Pedále | TU 802A |
| Reťaz | KMC 410 |
| Predstavec | CTM Alloy 45/25,4 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 540mm 40mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:25.4/34/30mm |
| Sedlo | CTM kid with handle |
| Sedlovka | ALU seatpost Ø27,2 x 160mm |
| Počet rýchlostí | 1 speed |
| EAN | 8585036091908 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “MARRY – matná svetloružová 8″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
BILLY – ružová / čierna 6,5 2025
SKLADOM
BILLY – strieborná / neónovočervená 6,5 2025
SKLADOM
KID 16 ružová
SKLADOM
MAGGIE – ružová / svetlosivá 11 2025
SKLADOM
SCOOBY 1.0 – matná šedá / neónová červená 11″ 2024
SKLADOM
SLY 16 – matná modrá 8,5 2026
339.99 €
SKLADOM
SLY 16 – žltá 8,5″ 2026
339.99 €
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.