MAGGIE - matná pistáciová 11 2026
259.99 € Pôvodná cena bola: 259.99 €.239.99 €Aktuálna cena je: 239.99 €.
ELLIE - matná svetloružová 11" 2026
349.99 € Pôvodná cena bola: 349.99 €.299.99 €Aktuálna cena je: 299.99 €.
ELLIE – ružová 11″ 2026
349.99 € Pôvodná cena bola: 349.99 €.299.99 €Aktuálna cena je: 299.99 €.
SKLADOM
Ďalšie informácie
| Typ | B |
|---|---|
| Model | ELLIE |
| Farba | ružová |
| Typ rámu | ELLIE, AL 6061, 11″ |
| Veľkosť rámu | 11″ |
| Rozmer kolies | 11″ |
| Vidlica | ALLOY 6061 20″ |
| Radenie | Shimano RV 300/6 speed |
| Prehadzovač | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Viackolečko | Shimano MF-TZ500 6 speed 14-28T |
| Prevodník | Prowheel, 32T, 114mm |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Ráfiky | CTM 406X20, 28H, black |
| Plášte | 20×1.95″ 30TPI skinwall |
| Náboje | Matrix alloy 28H |
| Pedále | Junior HF-696 |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Predstavec | CTM Alloy 60/25,4 mm |
| Riadidlá | CTM alloy 540mm 40mm rise |
| Hlavové zloženie | 1 1/8″ DIA:25.4/34/30mm |
| Sedlo | CTM kids 232x140mm |
| Sedlovka | ALU seatpost Ø27,2 x 200mm |
| Počet rýchlostí | 6 speed |
| EAN | 8585036091991 |
| Rok výroby | 2026 |
Recenzie (0)
Pridajte prvú recenziu pre “ELLIE – ružová 11″ 2026” Zrušiť odpoveď
Súvisiace produkty
FOXY – ružová / čierna 7,5 2025
SKLADOM
JENNY – tmavoružová perleť / biela 8 2025
SKLADOM
JERRY 1.0 – matná limetková / čierna 11 2025
SKLADOM
KID 16 žltá
SKLADOM
ROCKY race – matná antracitová / zlatosivá 14 2025
SKLADOM
SLY 20 – matná strieborná 10″ 2026
399.99 €
SKLADOM
TOMMY – matná limetková 8″ 2026
SKLADOM

Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.